КЗ "Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

З історії закладу

У 1930 р. була прийнята Постанова про обов’язкове навчання в 1930-31 н.р. і всі діти 1920-1923 року народження почали навчатись у чотирьохкласній трудовій школі. В 1939 році було побудовано двоповерхове приміщення середньої школи. Для забезпечення учнів харчуванням за школою були закріплені огороди.

Після визволення Царичанки від німецько-фашистських загарбників у вересні 1943 року відновились заняття у школі, але вже в іншому приміщенні, бо шкільна будівля була спалена.

У школі велась активна робота по вихованню підростаючого покоління. В школі працювали гуртки:

- біологічний (група садоводів) під керівництвом Сайгаченко П.Є.

- шахматний;

- танцювальний;

- радіотехнічний;

- авіамодельний;

- художній;

- драматичний.

У шкільній майстерні дітей навчали столярній справі.

У 1975 році педколектив та учні школи одержали подарунок – нове 3-х поверхове приміщення школи.

Педколектив продовжує традиції. Зі стін школи вийшли прекрасні спеціалісти, майстри своєї справи.

-         Дронь М.М. – зам. ректора ДДУ по навчальній частині.

-         Хархота А.С. – генерал у відставці.

-         Учителі, лікарі, поети, які зараз живуть і працюють на благо селища.

Пам’ять про історію село і школа зберігається у шкільному музеї, якому у 2012 р. виповнюється 30 років.

Сьогодні школа оснащена комп’ютерною технікою, учні мають можливість долучитись до новітньої інформації, збагатити свої знання.

Директорами школи в період з 1957 – по 2012 роки були:

Зеленський П.П.,

Шульга Д.З.,