КЗ "Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦАРИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»

ЦАРИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Cоборна 40-А, смт Царичанка, 51000, тел. (05690) 3-17-04,  3-23-73
E-mail: tcarihanka@gmail.сom   код ЄДРПОУ 33352868

Умови доступності Комунального закладу "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Царичанської селищної ради Дніпропетровської області  для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У закладі освіти частково створені умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб,можливостей,здібностей та інтересів.

У школі створений клас з інклюзивним навчанням,де навчаються 2 учні з особливими освітніми потребами. Освіта надається  нарівні з іншими учнями шляхом створення належного фінансового,кадрового,матеріально-технічного забезпечення.

Для створення умов доступу до закладу встановлено пандус, кнопка виклику та вказівники.

Особам з особливими освітніми потребами надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги у порядку,визначеному відділом освіти виконкому Царичанської селищної ради.

Директор                                                                 Т.В. Рашевська